دندانپزشک زیبایی

 

  امروزه محبوبیت دندانپزشکی زیبایی بیش از هر زمان دیگری است و درمان‌های مختلفی مانند سفید کردن دندان ، بستن فاصله بین دندانی و جایگزینی دندان را شامل می‌شود . دندانپزشکان زیبایی با بهره‌گیری از وسایل متعدد و به روش‌های گوناگون نهایت سعی خود را برای خلق لبخندی زیبا و بی‌نقص می‌کنند .

در دندانپزشکی زیبایی هدف تنها زیبایی دندانها نیست و تمرکز بر تداوم درمان نیز از اهداف است . در واقع هدف زیبا سازی دندانها در طول عمر بالا است .

روش های مختلفی برای زیبایی دندان ها وجود دارد که دندانپزشک زیبایی بنا بر نیاز بیمار اقدام به انتخاب روش های درمانی می نماید . در دندانپزشکی زیبایی از روش‌های مختلفی چون ونیر پرسلینی یا لمینت و پر کردن با مواد همرنگ دندان استفاده می‌شود ؛

بیماران می‌توانند بهترین روش درمان را برای بهبود سلامت دهان و دندان‌ها و اصلاح طرح لبخند انتخاب کنند . دندانپزشکی زیبایی فرصت‌های بسیاری را برای ترمیم و بهبود دندان‌هایی به دست می‌دهد که در اثر بالا رفتن سن ، آسیب‌دیدگی ، عامل‌های ژنتیکی یا سایش متداول صدمه دیده‌اند .

با توجه به وضعیت دندان‌ها و درمان انتخابی شماری از مزایای زیر یا تمام آنها به دست می‌آید :

دندانپزشکی زیبایی لبخندی جذاب و چهره‌ای دلنشین را به ارمغان می‌آورد :  بارزترین و اصلی‌ترین مزیت دندانپزشکی زیبایی خلق لبخندی زیبا و مسحور کننده است . دستاورد مشترک تمامی درمان‌ها لبخندی درخشان است که چهره را جوان‌تر و سالم‌تر نشان می‌دهد .

دندانپزشکی زیبایی اعتماد به نفس را ارتقاء می‌دهد : بین زیبایی ظاهری و اعتماد به نفس ارتباط مستقیمی وجود دارد . اگر از بازتاب چهره خود در آیینه لذت ببرید ، دیگر هنگام لبخند زدن در عکس‌ها مضطرب نمی‌شوید و لبخند خود را نمی‌پوشانید . فعالیت‌های ساده‌ای مانند آشنا شدن با افراد جدید و شرکت در مهمانی‌ها نیز به دلیل اعتماد به نفس بیشتر آسان‌تر و خوشایندتر می‌شود. آثار لبخند بسیار فراگیر است ؛ اگر از جذابیت لبخند خود مطمئن باشید ، حس بهتری راجع به خود خواهید داشت .

دندانپزشکی زیبایی راه را برای موفقیت‌های شغلی هموار خواهد کرد : شکی نیست که جذابیت ظاهری تصویر بهتری را از شما به نمایش می‌گذارد و امتیاز مهمی برای یافتن شغلی مناسب خواهد بود ، درمان‌های دندانپزشکی زیبایی از آسیب دیدن دندان‌ها جلوگیری می‌کند .