زیبایی صورت از دیدگاه دندان پزشک زیبایی

نگاه عشق و زیبایی در دندان پزشکی
اردیبهشت ۱, ۱۳۹۷

دندان پزشک زیبایی چگونه می­تواند در رفع ، تصحیح و بهبودی صفت های لبخند یک فرد ، هنرمندانه زیباسازی کند و جذابیت بیافریند و به نگاه عاشقانه ، هدایت کند . شما کدام یک از این مشکل ها را دارید و چگونه باید دندان پزشک هوشیار و خلاق شما آن را تصحیح و درمان کند ؟

در مقاله قبلی به تعدادی از مشکلاتی که یک فرد ممکن است با آن درگیر باشد ، اشاره شد ؛ فردی که بین دندان های قدامی اش فاصله دارد ، چگونه می­تواند با روش لایه چینی لامینت یا به روش کامپوزیت ونیر یا روکش تمام سرامیک با انتخاب مواد و رنگ های کاملا طبیعی به روش حرفه ای و با همکاری لابراتوار قدرتمند در تکامل درمان ، بازسازی و رفع عیب این لبخند اقدام کند .

با فردی که از بی نظمی دندانی رنج می­برد و این بی نظمی در روابط عمومی او در ارتباط با دوستان یا دیگران اثر سوء و مخربی گذاشته است می­تواند به درمان ارتودنسی و ردیف کردن دندان ها با روش های پیشرفته اقدام کند و سرشار از امید و اعتماد به نفس در زندگی شود .

یا فردی که دندان خراب دارد و امیدی به نگهداری آن ندارد یا کاملا مجبور به کشیدن آن شده است ، چگونه می­تواند با درمان کاشت ایمپلنت با تکنیک ها و برندهای پیشرفته روز و معتبر دنیا ، این مشکل را جبران و زیبایی و شادابی را به لبخند  چهره خود بازیابی کند و بهتر از گذشته متحول و زیبا شود .

در همین راستا ، می­توان بسیاری از مشکلات دهانی و دندانی و چهره را رفع و درمان کرد و فرد را از نابسامانی به رضایت و آرامش رساند ، مشروط به این گونه تشخیص و درمان صحیح اعمال شود . بدیهی است تحقق این سلامتی و زیبایی در یک انسان باعث دمیدن روح خوشبختی در افراد یک جامعه و بازتاب آن به اطرافیان و دوستان می­شود و فرد را محبوب تر و جذاب تر می­کند .

با پرهیزکاری و سالم سازی جسم در حضور خدا ، روح و روان ، لطیف و شفاف می ­شود و ابعاد زمینی انسان با افق های آسمانی و ملکوتی پیوند می ­یابد . همانا می­شود که خدا زیباست و زیبایی را دوست دارد و صفت های زیبایی آفرینش در انسان ، بیش از پیش متبلور و به عرش ، عروج می­ کند .

همنوعان من ، یک جامعه انسانی ، هنگامی دچار تغیر و تحول می­شود که افراد آن جامعه برای دگرگونی درون خود تلاش کنند . آنگاه انسان ها تکامل می­ یابند و راز خوشبختی را که همانا نیکوکاری ، ایثار ، گذشت و عشق است ، برای یکدیگر به ارمغان می ­آورند و سپاسگزار می­ شوند .