بهترین مرکز ایمپلنت دندان در مرزداران

مرکز ایمپلنت دندان شهرک غرب
بهترین مرکز ایمپلنت دندان در شهرک غرب
سپتامبر 11, 2022
مرکز ایمپلنت دندان ستارخان
بهترین مرکز ایمپلنت دندان در ستارخان
سپتامبر 11, 2022
نمایش همه
مرکز ایمپلنت دندان مرزداران

قطعا انجام ایمپلنت آن قدر مهم است که از خودمان بپرسیم، واقعا چه مکانی برای انجام یک ایمپلنت خاطره انگیز و ثمربخش مناسب است. برای پاسخ به این سوال باید عوامل متعددی را که بر کیفیت و نحوه ی انجام یک ایمپلنت ایده آل موثر است را در نظر گرفته و بررسی نماییم.


اگر بخواهیم یک تعریف مناسب از بهترین مرکز ایمپلنت ایده آل در منطقه مرزداران داشته باشیم می توان گفت بهترین مرکز جایی است که در وهله ی اول تمامی شرایط برای انجام بهترین ایمپلنت دندانی را مهیا می کند. اما این شرایط واقعا چه هستند؟ در ادامه با این شرایط آشنا خواهیم شد.


مرکز ایمپلنت دندان در مرزداران باید تمیز، دارای نورکافی و کاملا بهداشتی باشد

 


قطعا انجام ایمپلنت، به علت ماهیت حساس و سلامت محور آن، نیازمند محیط استریل، بهداشتی و پرنور است. چرا که این اطمینان خاطر در بیمار شکل گیرد که کادر درمان تمام تلاش خود را برای بهبود او به کار گرفته و از سوی دیگر نور کافی باعث می شود تا پزشک بتواند در بهترین شرایط عمل خود را انجام دهد. نکته ای که در اکثر شرایط به آن بی توجهی می شود این است که یک محیط کاشت عالی باید برای پزشک و بیمار هر دو ایده آل باشد، چرا که شرایط روحی و جسمی پزشک و بیمار هر دو در موفقیت آمیز بودن کاشت بسیار موثر است.


تجهیزات مرکز باید بروز باشد و دارای استاندارد های جهانی باشد. تا امکان کاشت حرفه ای با کم ترین جراحات را به دکتر دندانپزشک بدهد

 

متخصص ایمپلنت دندان در ونک


قطعا نمی توان مرکزی که تجهیزات مناسب و بروز ندارد را به عنوان یک محل کاشت مناسب به حساب آورد. چون امکانات و تجهیزات مدرن زمان، دقت و کیفیت ایمپلنت نصبی در دهان بیمار را تحت تاثیر قرار می دهد. پزشک معالج هر چه قدر هم که ماهر باشد در صورت استفاده از وسایل بروز نمی تواند کیفیت صد در صدی در کاشت را تضمین نماید. پس یک محیط مجهز و با تجهیزات استاندارد از مشخصه های یک مرکز خوب ایمپلنت است.


آسودگی و رفاه حال بیماران تا حد امکان فراهم شود

 شرایط روحی بیمار قبل از کاشت در کیفیت عملکرد دندان پزشک تاثیر بالایی دارد. بنابراین یک مرکز خوب تمامی امکانات رفاهی برای بیماران را فراهم می کند. اگر بیمار در مطب احساس آسودگی کند، قطعا در هنگام کاشت نیز بیش ترین همکاری را متخصص داشته و این امر باعث می شود تا کار با نهایت کیفیت انجام شود اما اگر شرایط مطب به گونه ای باشد که بیمار را ناراضی و عصبی نماید، قطعا آرامش بیمار بهم خورده و باعث می شود همکاری لازم در کاشت با پزشک صورت نگیرید و انجام موفقیت آمیز ایمپلنت شکل نگیرد.


محیط مطب بایستی به گونه ای طراحی شده باشد تا استرس بیماران را تا حد ممکن کاهش دهد استفاده از گیاهان و رنگ های آرامش بخش مانند سفید و آبی روشن می تواند به این امر بسیار کمک کند

 


به احتمالا بالا بیمار به خاطر انجام عمل ایمپلنت دارای استرس است. یک محیط مناسب و آرامش بخش می تواند استرس وارده به بیمار را تا حد امکان کاهش داده و شرایط را برای پزشک معالج آسان تر نماید. از سوی دیگر این مقوله فقط مختص بیماران نیست و پزشکان نیز ممکن است به علت خستگی یا شرایط پیش بینی نشده دچار تنش های روحی شوند و یک محیط خوب و آرامش بخش می تواند تاثیر خوبی بر حس و حال پزشک داشته باشد.

بهترین مرکز ایمپلنت دندان


قطعا انجام ایمپلنت دندان پزشک را خسته می کند یک مرکز ایده آل باید دارای محلی برای استراحت و تجدید قوای دندانپزشک باشد

 یک مکان ایده آل حتما باید امکانات رفاهی لازم برای پزشک معالج را داشته باشد. چرا که پزشک نیز در حین کار ممکن است به علت ایجاد شرایط پیش بینی نشده و یا انجام کاشت های متعدد از نظر جسمی و روحی تحلیل رود. بنابراین باید مکانی برای استراحت و تجدید قوای پزشک وجود داشته باشد. چرا که شرایط روحی و جسمی دندانپزشک در کیفیت و نحوه ی عملکرد او در حین عمل تاثیر بسیار دارد.


استفاده از مواد و لوازم مصرفی استاندارد و باکیفیت در مرکز ایمپلنت در مرزداران

 


قطعا مواد و لوازم مصرفی در کاشت ایمپلنت هم در کیفیت انجام کاشت و هم در دوام و بقای ایمپلنت در دهان بیمار بسیار موثر است. پس یک مرکز ایده آل برای کاشت ایمپلنت حتما به برند و استاندارد های لازم در تهیه مواد مصرفی خود دقت نموده و در صدد استفاده از برترین های بازار است. گرچه گاهی این امر سبب بالاتر رفتن هزینه ی کاشت می شود اما کیفیت و دوام ایمپلنت در طولانی مدت جبران هزینه های امروز را خواهد نمود.


داشتن تیم مجرب و حرفه ای

 

بهترین متخصص ایمپلنت دندان


قطعا به کارگیری افراد کارآزموده و حرفه ای در مراکز کاشت ایمپلنت بسیار مهم و از ویژگی های یک مرکز عالی است. نحوه ی برخورد کارکنان با بیمار، القای حس خوب به بیمار، همکاری و تعامل مداوم با پزشک و … از ویژگی های یک تیم منسجم و حرفه ای دندانپزشکی است که باعث می شود بیمار و پزشک در ایده آل ترین شرایط جسمی و روحی قرار گیرند و کاشت ایمپلنت به نحو احسن انجام گیرد.

متخصص ایمپلنت دندان در مرزداران

در این بین نکته ی بسیار مهم صبور بودن تیم دندانپزشکی و اطلاع رسانی صحیح به بیمار است. یک کادر حرفه ای به این موضوع واقف است که اگر مراجعین و بیماران را نسبت به شرایط مطلع سازد و اطلاعات کافی را در اختیارشان قرار دهد، می تواند این افراد را مشتریان خدمات دندانپزشکی خود تبدیل نماید.


پیگیری و پشتیانی بیماران بعد از انجام کاشت ایمپلنت

 


بسیاری از مراکز بعد از انجام کاشت بیمار را رها کرده و جویای احوالات وی نمی شوند. این مسئله کاملا اشتباه است و بهترین مراکز کاشت ایمپلنت تا مدت ها بعد از کاشت بیمار را پشتیبانی و حمایت می کنند. که این امر در رضایت بیمار و پیشنهاد مرکز به دوستان و آشنایان بسیار موثر است. به این نکته توجه کنید که یک بیمار ممکن است در آینده مجددا نیاز به خدمات دندان پزشکی داشته باشد.

 

جمع بندی کلی


یک مرکز عالی ایمپلنت دندان مرزداران باید شرایط مطلوب برای بیمار و پزشک را مهیا نماید. کادر درمان حرفه ای، استفاده از تجهیزات به روز، به کاربردن مواد با کیفیت باعث می شود تا عمل کاشت ایمپلنت برای بیمار با نهایت دقت و سرعت انجام گیرید و بیمار کمترین جراحات و دوره ی نقاهت را داشته باشد.

 

دکتر موفق فولادگر
دکتر موفق فولادگر
دکتر موفق فولادگر عضو سازمان رسمی نظام پزشکی کشور، عضو انجمن دندانپزشکان ایران، رتبه پنجم آزمون جامع دندانپزشکی کشور سال ۱۳۷۱، دارای گواهینامه جراحی ایمپلنت Astra کشور سوئد، دارای گواهینامه جراحی ایمپلنت Zimmer کشور آمریکا، دارای گواهینامه جراحی ایمپلنت Horisons آمریکا و دارای تجربه ۲۵ سال درمان بالینی در ایران و خارج از کشور هستند. 🏥 آدرس مطب : سعادت آباد ، میدان کاج ، ابتدای خیابان بهزاد ، ساختمان ارس ، پلاک۴ ، طبقه۴ 📞 شماره تماس مطب : ۰۲۱۲۲۰۸۹۰۰۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *